Tartu Suusaklubi auhinnaline aktiivse jalgsi liikumise väljakutse!

 

 

 

Kes suudab Tartu Suusaklubist maikuu jooksul kõige rohkem kilomeetreid koguda kas joostes või matkates/jalutades?

Osalema on oodatud kõik Tartu Suusaklubi noored koos õdede-vendade ja nende lapsevanematega, samuti ka Tartu Suusaklubis treenivad harrastajad.

 

Kuidas osaleda:
1. Igal osalejal tuleb endale luua tasuta Endomondo konto (www.endomondo.com) või logida sisse olemasolevasse
2. Liitu “Tartu Suusaklubi väljakutsega” (aadressil: https://www.endomondo.com/challenges/42970848 / või otsi Challenges alt), vajutades JOIN nuppu.
3. Kui lähed jooksma kõndima või matkama, ava Endomondo telefonirakendus, vali treeninguks vastavalt kõndimine (Walking); jooksmine (Running) või matkamine (HIking) ning alusta treeningut. Liikumise lõppedes lõpeta ka Endomondo treening. Kui kasutad spordikella, siis pead eelnevalt siduma oma kella Endomondo süsteemiga. Sel juhul ei pea telefoni alati kaasas kandma.
Lähemalt saad abi spordikella ühendamiseks siit – https://support.endomondo.com/hc/en-us/categories/203978868-Connect-and-Share
4. Sinu tulemus lisatakse automaatselt Tartu Suusaklubi väljakutse koondtulemuse hulka, kui telefon jõuab internetti.
5. Väljakutse algab 01. mail ning lõpeb 31. mail. Arvesse lähevad vaid jalgsi läbitud kilomeetrid.
6. Privaatsus sätete alt (Privacy) võiksid treeningud olla kõigile nähtavad. Valida kas “Everyone” või “Customi” alt määrata Duration & Speed kõigile nähtavaks. Nii saab ka konkureeriv väljakutsel osaleja Sinu treeningutel silma peal hoida :).

Kõigi osalejate vahel, kes on jalgsi ühe kuu jooksul läbinud vähemalt 100km osalevad Tartu Suusaklubi poolt välja pandud auhinna loosis. Loosi läheb spordikell, millega enda treeninguid teadlikult jälgida!

Võta Sinagi osa ja ole sportlikult aktiivne!