Aktiivse liikumise rühm Tartu Suusaklubi lapsevanematele ja teistele täiskasvanud spordisõpradele.
See trenn on mõeldud sulle kui:

  • Oled mõelnud, et tahaks jälle rohkem liikuma hakata, aga raske on motiveerida ennast pärast tööpäeva üksi trenni tegema.
  • Oled juba aktiivne ja liigud igapäevaselt, aga tunned, et tahaks rohkem juhiseid ja praktilist infot, mida ja kuidas täpsemalt teha.
  • Käid vahel trennis, aga napib regulaarsust, et iseseisvalt kindlatel aegadel liikuma jõuda.
  • Sooviksid leida kaaslaseid, kellega koos liikuda ja vahel ka motiveerida üksteist rohkem pingutama.
  • Tunned, et tahaksid parandada oma elukvaliteeti ja tunda ennast energilisemalt läbi teadliku treenimise ja teadliku toitumise. 
  • Sooviksid aru saada, milline on tervislik liikumistempo ja maht, et mitte üle pingutada, aga samas ikkagi vajalik koormus kätte saada.
  • Sooviksid parandada oma suusasõidu oskuseid ja õppida, kuidas iseseisvalt suuski hooldada.

Aktiivse liikumise rühmas osaleja eesmärgid võiksid olla:

  • Terves kehas terve vaim. Aktiivne ja tervislik elustiil annab jõudu, et igas eluvaldkonnas rõõmsameelselt edasi liikuda.
  • Jõudmine piisavalt hea füüsilise vormini, mis võimaldaks lastega liikumisel sammu pidada ja miks mitte ka nädalavahetusel nendega koos trenni teha. Seda nii talvel suusatades, kui ka suvel joostes või kiirelt kõndides, rullsuusatades ning rattaga sõites.
  • Olla heaks eeskujuks nii pereliikmetele kui sõpradele tänu positiivsele ellusuhtumisele ja enda tervise eest hoolt kandmisele.

Treeningutel õpime erinevaid venitusharjutusi, teeme kepikõndi, jookseme, õpime suusatamist ja suvel rullsuusatamist, teeme jõu ja tasakaaluharjutusi, sõidame rattaga, orienteerume, õpime kasutama spordikella ja tunnetama keha erinevates treeningtsoonides, jagame üksteisega häid kogemusi nii liikumise kui toitumise kohta, saame targemaks treeningvarustuse osas ja kõike muud, mis võiks olla mitmekülgse ja põneva liikumise osa.


Treeningud toimuvad esmaspäeval ja kolmapäeval kell 18.00-19.00 (mudilaste trenniga samaaegselt) Klubi liikmele on laps+lapsevanem paketiga kuutasu 45 eurot. Kui soovid ka sõbra kaasa kutsuda või pole ise veel jõudnud klubiga liituda, siis saab tulla proovima ka ühe korra kaupa. Seda 5 euro eest kord ja eelregistreerides Tartu Suusaklubi kodulehel Avatud tundide all: Avatud tund | Tartu Suusaklubi


Kevad-suvi-sügis perioodil koguneme kell 17.55 Maaülikooli Spordihoone külgmise sissepääsu juures. Selga panna ilmastikule vastav spordiriietus. Jooksev info trennides plaanitavate tegevuste kohta Suusaklubi kodulehel asuvas kalendris.

Kui tekkis huvi või sooviksid lisainfot, siis võta ühendust treeneriga:

Arto Arukuusk arto@suusaklubi.ee
Tel. 5289810

Kohtumiseni Suusaklubis!