Suusaklubi laager Jõulumäel

Esimene noortelaager Jõulumäel  on saanud ajalooks Käes on laagri viimane õhtu ja just õige aeg kokkuvõtete tegemiseks. Sellel aastal osales laagris 30 noorsportlast, lisaks treenerid Vallo ja Kerstin.

Laager on sujunud tavapäraselt treeningu tähe all. Iga aastasel kontrolljooksul õnnestus Heleenel ületada 2009 aasta rekord absoluutklassis ja lisaks šokolaadile võita tasuta  osalemine laagris, kahjuks jäi napilt puudu Marttil. Poiste rekord pärineb eelmisest aastast ja kuulub Vahurile, nii et selle ületamine on juba meeste tase.

Täna õhtul kuulasime loengut toitumisest, spordijookide ja -geelide kahjulikkusest noorele organismile. Loengu valmistas lastele ette MSc Ivi Vaher. Loengut  kuulas meie klubi tippsportlane MSc Pets, kes loengu lõppedes viis läbi tähelepanu kontrolli kuuldu kohta . Õnneks meie noored ei jäänud päris häbisse ja suutsid enamus fakte välja tuua.

Peale pisikest kontrolli võttis Pets uue teema ja rääkis muusika kuulamisest  ja selle kasulikkusest ning kahjulikkusest treeningul. Ühises vestlusringis jõudsime järeldusele, et kui tahame kiiremini suusatada peame  igal treeningul keskenduma ainult treeningule ja muusika kuulamise jätma vaba aja sisustamiseks. Treenerina loodan , et see mida rääkisime muutub ka praktikas.

Loodame , et viimane öö möödub sõbralikult!

Kontrolltreeningu tulemused leiad tulemuste lehelt.