Talendid ja tüdrukud teami esimene laager läbi

IMG_0858Tartu Suusaklubi talendid ja tüdrukud team treenerite Vahuri ja Kerstini juhendamisel lõpetas selle hooaja esimese laagri Jõulumäel. Laagris toimusid pingelised treeningud, jõu ja jooksutest. Traditsioonilises laagris kuulasime kaks loengut teemadel treenimine ,treeningtsoonid ja treeningpäeviku täitmise vajadusest, viimasel õhtul kuulasime ettekannet Eesmärk ja selle seadmine. Peale loengut jagasime tüdrukutele uued särgid ja järgmisel hommikul tegime toetajatele ühispildi, kus eesmärk on näha, ainult esikohad. Pildilt puudu treener Peeter ja tüdrukud  Nele Paglant ning Katre Luikme, kes lõpetasid parasjagu kooli.

 

Sellel aastal on vahetunud meie tiimis kaks uut liiget Kerstin Ojavee( tuli meile Otepäält.EMV II koht) ja Katre  Luikme (Swedi 4 koht), oma kohast pidid tagasihoidlike tulemuste tõttu loobuma Aiki Laaneots ja Isabella Kelder, kuid järgmisel aastal võib kõik jälle muutuda.

 

Tiimitöö on andnud innustust ja usku nii, et meie koos hakkavad nüüd igapäevaselt treenima ka Kati Tammjärv ja Piret Pärnik. Neiud kellel on juba suuremad ambitsioonid tippspordis.

 

Uus laager ootab Holstre Pollis Viljandimaal. Peeter Kümmel on selles laagris tüdrukute juhendaja.