Tartu Suusaklubi aitab noored Olümpiale

Sina, noor, kes sa treenid Tartus. Kas Sa arvad, et oled kiirem kui MK sprindi etappidel TOP30 kohti noppinud Vahur Teppan? Arvad, et oled vastupidavam kui möödunud Tartu Maratoni 3. koha omanik Martti Himma? Saad vastu Mart Kevin Põlluste nimelisele mehele, kes surub rinnalt üle 100kg? Siis järgnev info on sulle! (PS! Kui veel pole kiirem, vastupidavam ega tugevam, siis Tartu Suusaklubi loobki selleks just Sulle võimaluse!)

Alates käesolevast nädalast korraldab Tartu Suusaklubi eesotsas treener Vahur Teppaniga treeninguid edasijõudnud sportlastele. Tänasel (25. sept. 2015), järjekorranumbriga teisel (#2) Tartu Suusaklubi poolt korraldataval OM-grupi ühistreeningul osales 9 andekat sportlast.

piltTrennist

PILT #1. Väikene pildimeenutus tänasest vihmasajus peetud kreatiinfosfaadi rullsuusatreeningust. (Rull UISK; sprindid 4×3 x 10sek).
Vasakult paremale: Rasmus Pind (abitreener); Hanna Britt Laursoo; Kati Tammjärv, Piret Pärnik; Mart Kevin Põlluste (rinnalt 100kg+); Martti Himma; Kaupo Tammemäe; Vahur Teppan (peatreener); Toomas Horma.

 

Treeningud on oma iseloomult intensiivsed. Peamiselt viiakse treeningud läbi erialastel vahenditel (rullsuusad, imitatsioon), kuid tuleb ka ette jõusaalis raua tõstmist.

Kui Sina oled eesmärgipäraselt treeniv ning Tartus elav/õppiv noor (vanuselt 17+), siis on see just nimelt õige treeninggrupp, millega liituda kolmapäeva ning reede hommikuti (algusega kell 8:15). Tartu Suusaklubi on loonud Teile kõigile võimaluse treeningtasust priina füüsilise võimekuse arendamise ning sellele järgse pesemisvõimaluse EMÜ Spordihoone 0-korrusel Tartu SUKL ruumides (Kreutzwaldi 3).

Vaatamata oma soolisele või klubilisele kuuluvusele oled oodatud meiega ühinema!

 

INFO:

Treeningkava: www.tartusuusaklubi.ee;

Avalehe paremas tulbas: Google Calendar märksõna “OM”
Treener: Vahur Teppan tel 5622 8225, vteppan@gmail.com