Head uut aastat!

Vana aasta on läinud ja koos sellega on läbi saanud sprindidistantsid Tour de Skil. Tänasest edasi on võistluste pikkused meestele 15-35-10-9km. Kolme esimese päevaga kogunes minul võistluskilometraaži veidi üle 7km. See ei tähenda, et Tuur pole väsitav olnud. Võistlusteks keskendumine, soojendus-lõdvestus jne on ikka tehtud ja pingutus maksimaalne.

Eilses vabatehnika sprindis näitas Raido jälle, et ta on heas vormis ja väga hea sprinter. Kahjuks jäi eelsõidus 33. koha saanud Raidol natukene finaalidesse pääsemisest puudu. Ka Aivaril ei jäänud palju puudu. Siin vaatavad eesti mehed bussi oodates finaalsõite.

DSC_0407[1]

Selle koha pealt palju näha polnud, kuna vahele jäi hooldeveokite parkla.

DSC_0404[1]

Meie masin on oluliselt väiksem, aga meie hoolele piisab.

DSC_0401[1]

Sportlased sõidavad teistsuguse Peugeot bussiga, mis sõiduomadustelt meenutab sõiduautot. Väga mugav on võistluskohtade vahelisi pikki maid läbida.

Lenzerheide võistlusareenil pole ruumi ülearu. Riikide hooldeboksid on tavaliselt külg-külje kõrval real. Siin on need osavalt metsatukas puude vahele sätitud – nagu väike küla metsa sees.

DSC_0399[1]

Pärast sprinti koju jõudes oli Algol jäätise isu. Meie hotelli küljes on pood, kuhu meil tagauksest läbi õue 10 meetrit astuda. Võtsime ühe jäätise ja šokolaadipulgad ning saatsime vana aastat ära.

DSC_0416[1]

Pärast õhtusööki vaatasime ETV aastavahetuse programmi, Tujurikkuja Savisaare laul meeldis mulle väga! 🙂 Siis kui kell sai Eestis 12, soovisime üksteisele head uut ja läksime magama. Igaks juhuks toppisin tropid kõrva, aga siin väikeses külakeses lärmi ei tehtud ja saluuti vist ka eriti ei lastud, sest miski mu und ei häirinud.

Täna on klassika ühisstardiga sõit. Ootan huviga!

Head uut aastat!

Karel