Tartu Suusaklubi kuulutab välja stipendiumikonkursi

Tartu Suusaklubi on aktiivseid lapsi, suusaspordi harrastajaid ja tippsportlasi ühendav mittetulundus-ühing. Tartu Suusaklubi tegevuse eesmärgiks on klubi liikmetele ja suusaspordi harrastajatele sportliku eneseteostuse võimaldamine, suusaspordi erinevate alade propageerimine ja suusaalade aastaringseks harrastamiseks võimaluste loomine nii rahvaspordi kui tippspordi tasemel.
1. Tartu Suusaklubi kuulutab välja stipendiumikonkursi enesetäiendamiseks tippsportlase psühholoogilise ja tehnilise ettevalmistuse valdkonnas
1.1. Stipendium määratakse ühele stipendiaadile summas kuni 2000 eur. kalendrikuus. Stipendiumiperioodi pikkus tuleneb sihtotstarbeliselt laekunud või eraldatud vahendite hulgast.
1.2. Stipendium kuulub väljamaksmisele alates septembrikuust 2014 igakuiste maksetena ainult sihtotstarbeliselt laekunud või eraldatud rahaliste vahendite baasil.
Kandideerimistingimused:
• Kõrgharidus või selle omandamine psühholoogia, arsti või kehakultuuri erialal või pikaaegse erialase praktilise kogemuse olemasolu.
• Tahe panustada enesetäiendamisse tippsportlase psühholoogilisel valmistumisel tiitlivõistluseks ja suusatehnika peensuste analüüsi valdkonnas.
• hea suhtlusoskus ja optimistlik ellusuhtumine
• korrektsus ja hea koostöövõime
• Selgelt väljendatud tahe omandatavat tulevikus ka praktiliselt rakendada
Lisavõimalused:
• Praktiseerimisvõimalus Tartu Suusaklubi tippsportlaste juures koostöös klubi treeneritega
Lisateavet saab kerstin@suusaklubi.ee
2. Stipendiumikonkursside tingimused avaldada koheselt Tartu Suusaklubi kodulehel. Stipendiumile kandideerijate poolt esitavate avalduste esitamise tähtajaks määrata hiljemalt 31. august 2014.
3. Stipendiaadi väljaselgitamiseks stipendiumidele kandideerijate hulgast määrata komisjon koosseisus: juhatuse liige ja tegevjuht Kerstin Margus ning juhatuse liige ja tippsportlane Peeter Kümmel. Komisjonil vormistada tulemuste kohta kirjalik otsus.
3.1. Klubi tegevjuhil korraldada stipendiumikonkursi komisjoni poolt määratud stipendiumi väljamaksmine igakuiste väljamaksetena pangaülekande teel stipendiaadi pangakontole ainult sihtotstarbeliselt laekunud või eraldatud summade arvel.

Alus: Tartu Suusaklubi juhatuse otsus 29. august 2014