Traditsioone ei rikuta

 

Neljapäeval, 7 augustil läksid Kerstini ja Marta treeninggrupid Veski spordibaasi laagerdama. Treenimas oli kokku 26 laagrilist, neist 6 olid alla 10 aastased. Kui vaid oskaks öelda, mitu korda suusaklubilased on Veski baasis laagris käinud aastate jooksul. Siinkohal tahaks kiita spordibaasi tingimusi- iga aasta leitakse võimalus teha midagi uut. Seekord oli osadel vooditel madratsid uued. Toit oli hea, koristajatädi lahkem kui eelnevatel aastatel ja saunakütja helde. Kahel korral lasti meid järveäärsesse sauna. Väga mõnus on otse saunast järve hüpata.
Laagri suurim elamus oli ilmselt kanuumatk 10. augustil. Käisime Elva jõel. Meiega olid kaasas ka Piret ja Peeter ning Simeon. Kanuumatkale jõudmine oli juba raske. Ainukesed, kes ära ei eksinud olid Peeter ja Piibe. Peaaegu tunniajase hilinemisega jõudsime siiski jõele. Matk kestis 2,5 h. Jõele läks õnnelikult 9 paatkonda. Varasematel aastatel pole keegi ümber käinud, aga sellel aastal said Anni ja Walsh proovida ka jõevett. Õnneks oli ilm soe ja jõe peal omavahel tülli ei pööratud. Matkaga jäid kõik rahule, ilm oli ilus ja seltskond vahva. Loodetavasti järgmine aasta jälle.

Ka seegi laager ei möödunud ilma sünnipäevata. Esmaspäeval oli sünnipäev Riinul. Esmaspäeval viidi läbi ka EKE katsed ning saadeti koju meie kõige väiksemad laagrilised.

Kokkuvõtvalt võib laagrit lugeda kordaläinuks.

Ilusat suve lõppu20140810_104248

OLYMPUS DIGITAL CAMERA