Vastlapäev ilma Liu laskmiseta

Passo Lavazes on väike lasketiir, aga seal lastakse laserrelvadega elektrooniliste märkide pihta. Lisaks sellele pole ma siinkandis ühtegi veidigi pilukil silmadega inimeselooma trehvanud. Kuna eile, vastlapäeval, oli treeningplaanis puhkepäev, siis ei saanud ka suusaliugu lasta: magan järgmise aasta ilma linadeta :).

Vaba päeva puhul sõitsin bussiga alla Cavalese linnakesse, plaaniga sealt edasi kõrvalkülla Predazzosse minna. Cavaleses ootasin Predazzosse sõitvat bussi, mis jäi väga palju hiljaks. Löönud sellele plaanile käega, olin bussipeatusest juba liiga kaugele kõndinud, kui buss lõpuks ligi 30 minutit hiljem saabus. Seega tuiasin paar tundi Cavaleses. Väikese platsi peal tutvustas Karhu oma järgmise aasta suusamudeleid.

 DSC_0251

DSC_0252

Kõikjal poodide akendel ja tänavapildis on väikeseid lipukesi nädala pärast algava suusapeoga seoses. Muuhulgas leidsin sellise kompositsiooni. Lippude kasvulava:

DSC_0253

Hommikupooliku lõpetas üks tõsiselt maitsev pitsa. Bussiga tagasi hotelli sõites sattus piduriks üks kolmerattaline, mis vedas lumekoristusmasinat. Võimalik, et kolmerattalise mootor on nõrgem, kui masinal, mida ta vedas.

DSC_0256

Täna hommikul sööma minnes avastasin, et buffeelauas oli ainult üks müslikauss. Eile oli hotellis veel üks suurem seltskond, aga tundub, et hetkel olen siin ainus elanik. Lõunaks tuleb söögisaal rahvast täis, sest pühapäevasuusatajad einestavad pärast trenni siin, aga muul ajal on väga vaikne.

Karel